Şirket Profili

Lider anlamına gelen "Esman" 1951 yılında kurulmuştur. Otomotiv ve Turizm sektöründe uzun yıllar faaliyet gösterdikten sonra 1979 yılından itibaren soğutma sanayi ve elektronik sanayinde kullanılan makine, cihaz ve sarf malzemelerinin satışı, temsilciliği ve satış sonrası hizmetleri ile eğitim ve seminerlerini de vermeye başlamıştır.

Esman, birçoğu kendi konularında dünya çapında önder olan şirketlerin, Türkiye mümessili olup, satış öncesi ve sonrası gerekli teknik destek ve mühendislik hizmetlerini 24 saat aralıksız olarak vermektedir. Bu konudaki referanslarımız Türkiye genelindeki elektronik ve soğutma sanayi kuruluşlarıdır. Esman Sirketler Grubu`nun bir kurulusu olan "Esman Yapi Sistemleri Sanayi ve Tic. Limited Sirketi" 1995 yilindan beri endüstriyel temizlik alaninda faaliyet göstermekte olup, 2010 yilinin temmuz ayinda Alman Buchen Grubunun bünyesine dahil olmustur. Sirketimizin ismi ise 2010 yilinin kasim ayindan itibaren Buchen-Esman Endüstriyel Servis limited Sirketi olarak degistirilmistir. Yüksek Basınçlı su jeti teknolojisi ile birlikte ülkemizde ilk kez yüksek basınçlı (250 Bar) hava patlatmalı sistemi kullanarak, kanal ve borularda yapılan çalışmaları optik monitörlerde görüntüleyerek;

Bilgi çağının en son teknolojisiyle donatılmış olan ekip ve ekipmanlarıyla "koşulsuz müşteri memnuniyeti" ni ilke edinmiştir. Firmamız kurulduğu günden bu güne, üstlendiği işi doğru ve zamanında yapma sözü ve sunduğu hizmetin kalitesi ile sektörde kalıcı bir yer edinmiştir.

Adalet prensibi

Sorumluluk ve dürüstlük, şirket kültürümüzün temel direkleridir. Faaliyetlerimizi her ülkede ve ticari alanda yasal talimatlara ve etik ahlaki prensiplere göre düzenliyoruz. Bu davranışın temeli ise, şirket yönetiminin ve tüm çalışanların uyması gerektiği Kurumsal Uyum Yönetmeliklerimizdir. Kapsamlı davranış kuralları, ilgili tüm konuları tanımlar ve hem BUCHEN hem de REMONDIS Grubu'nun diğer tüm şirketleri için geçerlidir.

İlave bilgiler

REMONDIS Grubu'nun Kurumsal Uyum Yönetmeliklerini burada bulabilirsiniz.